Wywiad z Mistrzem Polski FIFA 17, Miłoszem „milosz93” Bogdanowskim – AZEF

milosz93-mistrz-polski-fifa

Wywiad z podopiecznym AZEF, Miłoszem „milosz93” Bogdanowskim, został przeprowadzony 26. marca, po zdobyciu przez Miłosza tytułu Mistrza Polski FIFA 17.


Serdecznie gratulujemy wygranej! Jak to jest być jednym i jedynym Mistrzem Polski FIFA 17?

Wspaniałe uczucie, cóż mogę więcej powiedzieć.


Jak oceniasz poziom organizacji finałów w porównaniu do edycji FIFA 15?

Sama w sobie realizacja transmisji na żywo, na podobnym poziomie, jednak jeśli chodzi o range turnieju, medialność, jest to zdecydowanie duży krok do przodu. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było. Cieszę się, że mogłem brać udział w tak wspaniałych zawodach.


Który z zawodników w Twoim składzie FUT nazwałbyś MVP całego turnieju?

Przy ustalaniu składu najbardziej zwracałem uwagę na Salaha i to od niego zaczynałem budowanie składu. Miałem duże wątpliwości co do CR7, jednak ostatecznie, podczas turnieju to chyba on zrobił przewagę nad przeciwnikami.


Czy ostateczny finał turnieju był dla Ciebie najtrudniejszym dziś rozegranym meczem?

W finale przeciwko Marcinowi miałem dużo szczęścia, że udało mi się wyjść tak szybko na wysokie prowadzenie, z tego względu jeśli miałbym wybrać najcięższy mecz to wskazałbym na mecz w finale Xbox One przeciwko Damie.


Jak Ci się grało z mrnem na konsoli PS4, która jest jego mocniejszą stroną?

Różnicę odczuwałem tylko przez pierwsze 20 minut. Grałem wcześniej na obydwu konsolach także nie był to dla mnie problem, a nawet było to moją przewagą.


Czy brak publiczności podczas dzisiejszych finałów rzeczywiście pomógł Ci w osiągnięciu tytułu mistrzowskiego?

Publiczność była, jednak było to małe grono. Nie działało to na mnie w żaden sposób. Bardziej rozpraszały mnie osoby odpowiadające za realizację wideo tego turnieju. Jednak nie wpływało to w większym stopniu na moją grę.


Czy jakieś wydarzenie podczas finałów było dla Ciebie zaskoczeniem?

Myślę, że zadając mi to pytanie, sami wiecie jaka będzie odpowiedź. Bez wątpliwości największym zaskoczeniem turnieju był Wirtuoz. Jego świetna postawa na boisku oraz osobowość wywołały spore poruszenie w internecie.


W jaki sposób przygotowywałeś się do finałów? Grałeś więcej w ostatnim czasie?

Starałem się zwiększyć liczbę rozgrywanych meczy. Chodziło o to, aby nie popełnić błędu sprzed 2 lat gdzie na finały przyjechałem kompletnie nieprzygotowany i mimo zwycięstwa, byłem wtedy niezadowolony ze swojej postawy. W tym roku postanowiłem, że będzie inaczej. Przez ostatnie dwa tygodnie starałem się wziąć udział w jak największej liczbie turniejów i jak widać opłaciło się to. Jedyny minus jest taki, że aktualnie nie mam za bardzo ochoty na granie. Chyba poczułem lekki przesyt.


Czy masz kolejne cele w ramach obecnej edycji gry – FIFY 17?

Ciężkie pytanie na które w sumie nie wiem, jak odpowiedzieć. W pewnym sensie główny cel został wykonany, mimo wszystko mam nadzieje, że nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.


Źródło zdjęcia: fanpage EA SPORTS FIFA Polska