Oficjalny start agencji AZEF

Pierwsza w Polsce agencja zawodników eFutbolu AZEF właśnie rozpoczęła swoją działalność. Projekt powstał w odpowiedzi na rosnącą popularność eGamingu w Polsce. To całkowicie innowacyjne rozwiązanie na światowej scenie eGamingu. AZEF to organizacja zrzeszająca graczy w celu zwiększania ich możliwości rozwoju, powstała na wzór agencji piłkarskich, które mają ogromne znaczenie w środowisku sportowym. Działania agencyjne opierają się na oferowaniu obsługi menadżerskiej, polegającej na budowaniu relacji między zawodnikami a klubami zainteresowanymi poszerzeniem swojej działalności o dyscyplinę eSportu.

Mamy duże oczekiwania i nadzieje wobec projektu AZEF. Jesteśmy bardzo podekscytowani dynamicznym tempem, w jakim rozwija się nasza agencja. W zespole panuje przekonanie o słuszności podejmowanych działań ze względu na wielki potencjał, jaki drzemie zarówno w samym projekcie, jak i w całym świecie eGamingu. – przekonują Aleksander Kożuchowski oraz Jędrzej Zarychta, założyciele agencji AZEF.

Oprócz obsługi menadżerskiej, właściciele agencji zapowiadają także inne działania, mające na celu szerzenie popularności profesjonalnych rozgrywek eFutbolu na polskim rynku. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco kolejnych kroków AZEF.