Nowa strategia działalności AZEF

Mamy przyjemność poinformować, że w związku z dynamicznym rozwojem polskiej sceny eFutbolu, podjęliśmy kroki dotyczące zmiany strategii naszej firmy.


Opierając się o badania, a także prognozy dotyczące przyszłego kształtu dziedziny eSportu, jaką są wirtualne rozgrywki piłkarskie, zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres oferowanych usług. W skład naszej działalności wchodzą od teraz trzy obszary:
Obsługa marketingowa – aktywności mające na celu wykorzystanie potencjału komercyjnego eFutbolu w procesie promocji produktów i marek, a także szeroko pojętą reklamę wirtualnych rozgrywek piłkarskich jako dziedziny eSportu.
Obsługa menadżerska – kontynuacja dotychczasowych działań w zakresie obsługi menadżerskiej profesjonalnych zawodników.
Platforma szkoleniowa, Akademia AZEF, o której wkrótce szczegółowo poinformujemy.


Częścią zmian jest również wspólne zakończenie współpracy z czterema zawodnikami w zakresie obsługi menadżerskiej. Wraz z Miłoszem „milosz93” Bogdanowskim, Kamilem „Riptorek” Soszyńskim, Marcinem „mrn” Szczesem, a także Bartoszem „bejott” Jakubowskim zakończyliśmy współpracę w tym obszarze. Życzymy im powodzenia w dalszym dążeniu do spełnienia swoich marzeń i mamy nadzieję, że już niedługo przywdzieją barwy ukochanego zespołu!